Het Science park van #12-1 Hengsheng, No.8 Beitanghe-Road, Tianning-District, Changzhou, Jiangsu, China
Thuis Producten28 havenschakelaar

Gigabitpoe schakelaar 28 de haven Unmanaged van havensfp, 440 * 295 * 44mm het industriële rek van de ethernetschakelaar zet op

Gigabitpoe schakelaar 28 de haven Unmanaged van havensfp, 440 * 295 * 44mm het industriële rek van de ethernetschakelaar zet op

    • Gigabit poe switch  28 port SFP port Unmanaged , 440 * 295 * 44mm industrial ethernet switch rack mount
    • Gigabit poe switch  28 port SFP port Unmanaged , 440 * 295 * 44mm industrial ethernet switch rack mount
  • Gigabit poe switch  28 port SFP port Unmanaged , 440 * 295 * 44mm industrial ethernet switch rack mount

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: China
    Merknaam: Hengsion
    Certificering: CE, FCC, ROHS
    Modelnummer: Eib28-16e-8f-4g-u

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: Niet minder dan 50 reeksen voor één orde.
    Prijs: Negotiation
    Verpakking Details: Inpakkend in individuele die dozen, dan met buiten golfkartons worden geleverd.
    Levertijd: 3-15 werkdagen na vooruitbetaling (afhankelijk van de voorraad)
    Betalingscondities: T/T bij gezicht, LC, Western Union
    Levering vermogen: 3000 reeksen per maand
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving
    De haven van megabitethernet: 10/100 basis-T (X) auto-adaptieve RJ45 De haven van de megabitvezel: 100Base-FX haven (Sc standaard, facultatieve FC/ST)
    De haven van Gigabitethernet: 10/100/1000Base-TX auto-adaptieve RJ45 De haven van de Gigabitvezel: 1000Base-x SFP-haven
    De Waaier van het inputvoltage: 100-240 V WISSELSTROOM Afmeting (L*W*H): 440*295*44mm
    Opslagtemperatuur: -45℃~+85℃ Aansluiting: Stekker
    Hoog licht:

    Industrial gigabit switch

    ,

    rackmount ethernet switch

    Eib28-16e-8f-4g-u

    +8*100Base FX+4*1000Base TX van Unmanaged16*100base T (X) & FX-Schakelaar van haven de Industriële Ethernet

     

    Inleiding
    HENGSION unmanaged eib28-16e-8f-4g-u verstrekt de snelle Ethernet havens van 16*100BaseT (X) & van 8*100Base FX optische havens, de havens van 2*1000Base-X Ethernet, en 2 van de vezel optische vezel havens van *1000Base SFP. Het lage ontwerp van de machtsconsumptie; Eib28-u zijn de brede werkende de temperatuurwaaier van reeksen en het de beschermingsontwerp van de havenschommeling ideaal voor toepassing in groot stroom openluchtmilieu in real time, en in industriële van het automatiseringscontrole en toezicht gelegenheden zoals campus, gemeenschap, treinverkeer, stroomcontrole etc. wijd gebruikt.
     

    de havens van 16*100Base T (X) snelle Ethernet & van 8*100Base FX vezel optische ports+ 2*1000Base-X Ethernet havens en 2 de vezel optische havens van *1000Base SFP

    Steunieee/802.3x hoogtepunt - duplex halve datatransportbesturing en Backpressure - duplexdatatransportbesturing.

    De draadsnelheid die vermogen van alle havens door:sturen zorgt van het non-blocking bericht door:sturen ervoor.

    Automatische oversteekplaats mdi/mdi-x voor gebruiksklaar

    Met overbelastingsbescherming en bescherming van de machts de omgekeerde polariteit.

    Steun volledig-geladen werkende temperatuurwaaier -20 aan 70℃.

    rek van 19 het“ 1U zet installatie op

     

     
    Specificatie

    Technologie
    Normen IEEE 802,3, 802.3u, 802.3x, 802.3ab, 802.3z
    Interface
    De haven van megabitethernet 10/100 basis-T (X) auto-adaptieve RJ45
    De haven van de megabitvezel 100Base-FX haven (Sc standaard, facultatieve FC/ST)
    Gigabit Ethernet-haven 10/100/1000Base-TX auto-adaptieve RJ45
    De haven van de Gigabitvezel 1000Base-x SFP-haven
    Machtshaven 100-240VAC @ 12VDC-Machtsstop
    Omschakelingseigenschappen
    Verwerkingstype De opslag & door:sturen, de omschakeling van de draadsnelheid
    Omschakelingsbandbreedte 19.6Gbps
    Pakket die snelheid door:sturen 9.6Mpps
    MAC-Adres 8K
    Buffergeheugen 384Kb
    LEIDENE Indicator voor
    Macht, Ethernet-havenverbinding & lopende status, de verbinding van de Vezelhaven & lopende status
    Macht
    De Waaier van het inputvoltage 100-240VAC
    Nutteloze Consumptie (Maximum) 2.41A@12VDC
    Volledig - ladingsconsumptie (Maximum) 2.88A@12VDC
    Verbinding Machtsstop
    Bescherming Overbelastings Huidige Bescherming
    Mechanisch
    Omhulsel 19“ 1U-metaalomhulsel
    Beschermingsrang IP30
    Afmeting (L*W*H) 440*295*44mm
    Installatie 1U het rek zet op
    Gewicht 3.25Kg
    Milieu
    Werkende Temperatuur -20℃~+70℃
    Opslagtemperatuur -45℃~+85℃
    Relatieve Vochtigheid non-condensing 5~95%,
    De industriegoedkeuring
    EMI FCC Deel 15 de klasse A, van CISPR (EN55022)

     

     

    EMS

    En61000-4-2 (ESD), Niveau 4
    En61000-4-3 (RS), Niveau 3
    En61000-4 (EFT), Niveau 4
    En61000-4-5 (Schommeling), Niveau 4
    En61000-4-6 (Cs), Niveau 3
    En61000-4-8, Niveau 5
    Schok CEI 60068-2-27
    Vrije Daling CEI 60068-2-32
    Trilling CEI 60068-2-6
    Garantie
    Garantieperiode 5 jaar

     


    Het opdracht geven van tot Informatie

    Beschikbare Modellen Haveninterface
    1000Base FX SFP 10/100/1000Base T (X) 100Base F (X) 100Base T (X)
    Eib28-16e-8f-4g-u 2 2 8 16

     

    Facultatieve Toebehoren (kan afzonderlijk worden gekocht)

    SFP-g-3155-j, de optische zendontvanger van 1Gbps SFP (T: 1310nm/R: 1550nm), enige wijze, enige vezel, 20km

    SFP-g-5531-j, de optische zendontvanger van 1Gbps SFP (T: 1550nm/R: 1310nm), enige wijze, enige vezel, 20km

    SFP-g-4-4955-j, de optische zendontvanger van 1Gbps SFP (T: 1490nm/R: 1550nm), enige wijze, enige vezel, 40km

    SFP-g-4-5549-j, de optische zendontvanger van 1Gbps SFP (T: 1550nm/R: 1490nm), enige wijze, enige vezel, 40km

    SFP-g-6-4955-j, de optische zendontvanger van 1Gbps SFP (T: 1490nm/R: 1550nm), enige wijze, enige vezel, 60km

    SFP-g-6-5549-j, de optische zendontvanger van 1Gbps SFP (T: 1550nm/R: 1490nm), enige wijze, enige vezel, 60km

    OM-SFP-g-D-31-j, de optische zendontvanger van 1.5Gbps SFP (1310nm), enige wijze, dubbele vezel, 20km

     

    Pakketcontrolelijst

    • Ethernetschakelaar

    • De eenheid van de machtsdraad

    • (De gedrukte) gids van de hardwareinstallatie

    • Garantiekaart



    Verbindingstopologie

    Gigabitpoe schakelaar 28 de haven Unmanaged van havensfp, 440 * 295 * 44mm het industriële rek van de ethernetschakelaar zet op

    Contactgegevens
    JIANGSU HENGSION ELECTRONIC S&T CO.,LTD

    Contactpersoon: Sannie Chan

    Tel.: +8613813582039

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

    Andere Producten