Het Science park van #12-1 Hengsheng, No.8 Beitanghe-Road, Tianning-District, Changzhou, Jiangsu, China
Thuis Producten28 havenschakelaar

Hoge snelheidshoogtepunt - duplex 28 Industriële het netwerkschakelaar van de havenschakelaar 3.25Kg voor stroomcontrole

Hoge snelheidshoogtepunt - duplex 28 Industriële het netwerkschakelaar van de havenschakelaar 3.25Kg voor stroomcontrole

High speed full duplex 28 port Switch 3.25Kg Industrial network Switch for electric power control

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: Hengsion
Certificering: CE, FCC, ROHS
Modelnummer: Eib28-8e-16s-4g-u

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: Niet minder dan 50 reeksen voor één orde.
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: Inpakkend in individuele die dozen, dan met buiten golfkartons worden geleverd.
Levertijd: 3-15 werkdagen na vooruitbetaling (afhankelijk van de voorraad)
Betalingscondities: T/T bij gezicht, LC, Western Union
Levering vermogen: 3000 reeksen per maand
Contact nu
Gedetailleerde productomschrijving
Gewicht: 3.25kg Relatieve vochtigheid: 5~95%, non-condensing
Bescherming: Overbelastings Huidige Bescherming Buffergeheugen: 384Kb
Machtshaven: 100-240VAC @ 12VDC-Machtsstop De Waaier van het inputvoltage: 100-240 V WISSELSTROOM
Normen: IEEE 802.3, 802.3u, 802.3x, 802.3ab, 802.3z EMI: FCC deel 15, CISPR (EN55022) klasse A
Hoog licht:

switch 28 port

,

Industrial gigabit switch

Eib28-8e-16s-4g-u

Van Unmanaged8*100base T (X) +16*100Base FX SFP+4*1000Base TX & FX-haven Industriële Ethernet

 

Inleiding

HENGSION unmanaged eib28-8e-16s-4g-u verstrekt de snelle Ethernet havens van 8*100BaseT (X) & van 16*100Base FX SFP optische havens, de havens van 2*1000Base-X Ethernet, en 2 van de vezel optische vezel havens van *1000Base SFP. Het lage ontwerp van de machtsconsumptie; Eib28-u zijn de brede werkende de temperatuurwaaier van reeksen en het de beschermingsontwerp van de havenschommeling ideaal voor toepassing in groot stroom openluchtmilieu in real time, en in industriële van het automatiseringscontrole en toezicht gelegenheden zoals campus, gemeenschap, treinverkeer, stroomcontrole etc. wijd gebruikt.

 

snelle Ethernet de havens van 8*100Base T (X) & van 16*100Base FX SFP vezel optische ports+ 2*1000Base-X Ethernet 

havens en 2 de vezel optische havens van *1000Base SFP

Steunieee/802.3x hoogtepunt - duplex halve datatransportbesturing en Backpressure - duplexdatatransportbesturing.

De draadsnelheid die vermogen van alle havens door:sturen zorgt van het non-blocking bericht door:sturen ervoor.

Automatische oversteekplaats mdi/mdi-x voor gebruiksklaar

Met overbelastingsbescherming en bescherming van de machts de omgekeerde polariteit.

Steun volledig-geladen werkende temperatuurwaaier -20 aan 70℃.

rek van 19 het“ 1U zet installatie op

 

 
Specificatie

Technologie
Normen IEEE 802,3, 802.3u, 802.3x, 802.3ab, 802.3z
Interface
De haven van megabitethernet 10/100 basis-T (X) auto-adaptieve RJ45
De haven van de megabitvezel 100Base-FX SFP-haven
Gigabit Ethernet-haven 10/100/1000Base-TX auto-adaptieve RJ45
De haven van de Gigabitvezel 1000Base-x SFP-haven
Machtshaven 100-240VAC @ 12VDC-Machtsstop
Omschakelingseigenschappen
Verwerkingstype De opslag & door:sturen, de omschakeling van de draadsnelheid
Omschakelingsbandbreedte 19.6Gbps
Pakket die snelheid door:sturen 9.6Mpps
MAC-Adres 8K
Buffergeheugen 384Kb
LEIDENE Indicator voor
Macht, Ethernet-havenverbinding & lopende status, de verbinding van de Vezelhaven & lopende status
Macht
De Waaier van het inputvoltage 100-240VAC
Nutteloze Consumptie (Maximum) 2.41A@12VDC
Volledig - ladingsconsumptie (Maximum) 2.88A@12VDC
Verbinding Machtsstop
Bescherming Overbelastings Huidige Bescherming
Mechanisch
Omhulsel 19“ 1U-metaalomhulsel
Beschermingsrang IP30
Afmeting (L*W*H) 440*295*44mm
Installatie 1U het rek zet op
Gewicht 3.25Kg
Milieu
Werkende Temperatuur -20℃~+70℃
Opslagtemperatuur -45℃~+85℃
Relatieve Vochtigheid non-condensing 5~95%,
De industriegoedkeuring
EMI FCC Deel 15 de klasse A, van CISPR (EN55022)

 

 

EMS

En61000-4-2 (ESD), Niveau 4
En61000-4-3 (RS), Niveau 3
En61000-4 (EFT), Niveau 4
En61000-4-5 (Schommeling), Niveau 4
En61000-4-6 (Cs), Niveau 3
En61000-4-8, Niveau 5
Schok CEI 60068-2-27
Vrije Daling CEI 60068-2-32
Trilling CEI 60068-2-6
Garantie
Garantieperiode 3 jaar


Het opdracht geven van tot Informatie

Beschikbare Modellen Haveninterface
1000Base FX SFP 10/100/1000Base T (X) 100BASE F (X) SFP 100Base T (X)
Eib28-8e-16s-4g-u 2 2 16 8

 

Facultatieve Toebehoren (kan afzonderlijk worden gekocht)

SFP-g-3155-j, de optische zendontvanger van 1Gbps SFP (T: 1310nm/R: 1550nm), enige wijze, enige vezel, 20km

SFP-g-5531-j, de optische zendontvanger van 1Gbps SFP (T: 1550nm/R: 1310nm), enige wijze, enige vezel, 20km

SFP-g-4-4955-j, de optische zendontvanger van 1Gbps SFP (T: 1490nm/R: 1550nm), enige wijze, enige vezel, 40km

SFP-g-4-5549-j, de optische zendontvanger van 1Gbps SFP (T: 1550nm/R: 1490nm), enige wijze, enige vezel, 40km

SFP-g-6-4955-j, de optische zendontvanger van 1Gbps SFP (T: 1490nm/R: 1550nm), enige wijze, enige vezel, 60km

SFP-g-6-5549-j, de optische zendontvanger van 1Gbps SFP (T: 1550nm/R: 1490nm), enige wijze, enige vezel, 60km

OM-SFP-g-D-31-j, de optische zendontvanger van 1.5Gbps SFP (1310nm), enige wijze, dubbele vezel, 20km

SFP-m-3155-j, de optische zendontvanger van 100Mbps SFP (T: 1310nm/R: 1550nm), enige wijze, enige vezel, 20km

SFP-m-5531-j, de optische zendontvanger van 100Mbps SFP (T: 1550nm/R: 1310nm), enige wijze, enige vezel, 20km

 

Pakketcontrolelijst

• Ethernetschakelaar

• De eenheid van de machtsdraad

• (De gedrukte) gids van de hardwareinstallatie

• Garantiekaart

 
Afmeting

Hoge snelheidshoogtepunt - duplex 28 Industriële het netwerkschakelaar van de havenschakelaar 3.25Kg voor stroomcontrole
 

 

Contactgegevens
JIANGSU HENGSION ELECTRONIC S&T CO.,LTD

Contactpersoon: Sannie Chan

Tel.: +8613813582039

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

Andere Producten