Het Science park van #12-1 Hengsheng, No.8 Beitanghe-Road, Tianning-District, Changzhou, Jiangsu, China
Thuis Productenindustriële beheerde ethernet schakelaar

schakelt Basis 8 * 100 TX + 2 * 1000 geleid Industrieel van Basissfp FX ethernet 10 haven 0.85Kg

schakelt Basis 8 * 100 TX + 2 * 1000 geleid Industrieel van Basissfp FX ethernet 10 haven 0.85Kg

8 * 100 Base TX + 2 * 1000 Base SFP FX Industrial managed ethernet switch 10 port 0.85Kg

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: Hengsion
Certificering: CE, FCC, ROHS
Modelnummer: MIB10-8E-2G

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: Niet minder dan 50 reeksen voor één orde.
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: Inpakkend in individuele die dozen, dan met buiten golfkartons worden geleverd.
Levertijd: 3-15 werkdagen na vooruitbetaling (afhankelijk van de voorraad)
Betalingscondities: T/T bij gezicht, LC, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 3000 reeksen per maand
Contact nu
Gedetailleerde productomschrijving
De haven van megabitethernet: 10/100 basis-T (X) auto-adaptieve RJ45 De haven van de Gigabitvezel: 1000Base-x SFP-haven
Consolehaven: RS232 in RJ45-schakelaar met consolekabel Machtshaven: 5.08mm industriële terminal
Omschakelingsbandbreedte: 19.6Gbps Pakket die snelheid door:sturen: 5.6Mpps
VLAN-IDENTITEITSKAART: 1-4096 VLAN: 802.1Q, Vlan (4K), op haven-Gebaseerd VLAN, q-in-Q
Management: SNMP V1/V2/V3, CLI, WEB
Hoog licht:

manageable network switch

,

managed network switch

MIB10-8E-2G

Geleide 8*100Base T (X) + van de Schakelaardinrail van 2*1000Base SFP FX Industriële Ethernet het Netwerkschakelaar


Eigenschappen:

Van Ø 8* de snelle Ethernet havens van 100Base T (X) + 2 de vezel optische havens van Gigabit SFP

 

Ø de draadsnelheid die vermogen van alle havens door:sturen zorgt van het non-blocking bericht door:sturen ervoor.

 

Ø automatische oversteekplaats mdi/mdi-x voor gebruiksklaar

 

Ø protocol van de steun het overtollige Ring (terugwinning time≤20ms)

 

Ø steun802.1x authentificatie, VLAN, en de afschaffing van het uitzendingsonweer.

 

Ø lijnopsporing en de band van Port+ IP+MAC.

 

Ø steunpoe macht het vormen, controle, het diagnostiseren en summiere statistieken.

 

Ø havenverkeer controle en foutengebeurtenis het alarmeren

 

Ø de visuele interface van het steunweb, het beheer van steunsnmp.

 

Ø steun volledig-geladen werkende temperatuurwaaier -40 aan 85℃.

 

Ø geen ventilator, het lage ontwerp van de machtsconsumptie.

 

Ø golf het metaalomhulsel van DIN ontmoet het spoor, IP40-beschermingsrang.

 

Ø industrieel ontwerp vlak-4.

 

 

 

Inleiding

 

Geleide MIB10-8E-2G verstrekt de vezel optische havens van 2*Gigabit SFP de snelle Ethernet havens en van 8*100BaseT (X). het lage ontwerp van de machtsconsumptie;

 

Protocol van de steun het overtollige Ring (terugwinning time<20ms), met volledig veiligheid en QoS-beleid;

 

Afdeling van steunvlan, haven die, en haventarief het beperken de weerspiegelen; Het onweersafschaffing van de steunuitzending, datatransportbesturing, en gecentraliseerde beheer en configuratie door WEB, CLI, SNMP;

 

Golf het metaalomhulsel van DIN ontmoet het spoor, IP40-beschermingsrang; Dubbele overtollige machtsinput; Leef de normen van Ce na, FCC en ROHS-.

 

MIB10 zijn de brede werkende de temperatuurwaaier van reeksen en het de beschermingsontwerp van de havenschommeling ideaal voor toepassing in groot stroom openluchtmilieu in real time, en in industriële van het automatiseringscontrole en toezicht gelegenheden zoals campus, gemeenschap, treinverkeer, stroomcontrole etc. wijd gebruikt.

 

 

 

Specificatie

 

Technologie
Normen IEEE 802,3, 802.3u, 802.3x, 802.3ab, 802.3z; IEEE802.1Q, 802.1p, 802.1D, 802.1w, 802.1s, 802.1X, 802.1ab
Protocollen RING, MSTP, IGMP SNOOPING, GMRP, VLAN, PVLAN, TELNET, HTTP, HTTPS, RMON, SNMPV1/V2/V3, LLDP, SNTP, DHCP-SERVER, SSH, SSL, ACL, FTP, ARP, QOS
Interface
De haven van megabitethernet 10/100 basis-T (X) auto-adaptieve RJ45
De haven van de Gigabitvezel 1000Base-x SFP-haven
Consolehaven RS232 in RJ45-schakelaar met consolekabel
Machtshaven 5.08mm industriële terminal
Omschakelingseigenschappen
Verwerkingstype De opslag & door:sturen, de omschakeling van de draadsnelheid
Omschakelingsbandbreedte 19.6Gbps
Pakket die snelheid door:sturen 5.6Mpps
MAC-Adres 8K
Buffergeheugen 384KB
Prioritaire Rij 4
VLAN-aantal 4K
VLAN-IDENTITEITSKAART 1-4096
Multicast groepen 256
Softwareeigenschappen
VLAN 802.1Q, Vlan (4K), op haven-Gebaseerd VLAN, q-in-Q
Onweersafschaffing Uitzending, multicast, en onbekende van het unicastonweer afschaffing
Datatransportbesturing IEEE802.3X onderhandeling, AUTOfunctie die, tarief stap 64K beperken
Multicast protocol IGMPv1/2/3 Snooping
Havenbeheer Steunhaven die, havenisolatie, haventrunking weerspiegelen
DHCP-Beheer Steundhcp Snooping, optie 82
QoS (Quality of Service) 802.1p; Van de standaard steunhaven prioritaire markeringen, minstens 4 verschillende prioritaire rijen per haven
Veiligheidseigenschappen MAC-adres het filtreren, het dynamische of statische MAC-adres leren, Lijnopsporing en de band van Port+ IP+MAC
Luchtverkeersbeheer Havenverkeer controle en foutengebeurtenis het alarmeren
Beheer SNMP V1/V2/V3, CLI, WEB
Beheerstoegang Steunconsole, Telnet
Systeemonderhoud RMON, PDP-Ontdekkingsprotocol (volgzaam CDP), AST
Bestandsoverdracht De output van het steunlogboek, configuratiebestandsteun en input
LEIDENE Indicator voor
Macht, Apparaten lopende status, Ethernet-havenverbinding & lopende status, de verbinding van de Vezelhaven & lopende status
Macht
De Waaier van het inputvoltage 9-36VDC/overtollige input 9-36VAC
Nutteloze Consumptie (Maximum) 0.62A@12VDC
Volledig - ladingsconsumptie (Maximum) 0.85A@12VDC
Verbinding 5.08mm industriële terminal
Bescherming Overbelastings Huidige Bescherming; Overtolligheidsbescherming
Mechanisch
Omhulsel Versterkt golfmetaalomhulsel
Beschermingsrang IP40
Afmeting (L*W*H) 154*128.5*58mm
Installatie DIN-Spoor
Gewicht 0.85Kg
Milieu
Werkende Temperatuur -40℃~+85℃
Opslagtemperatuur -45℃~+85℃
Relatieve Vochtigheid non-condensing 5~95%,
De industriegoedkeuring
EMI FCC Deel 15 de klasse A, van CISPR (EN55022)

 

 

EMS

En61000-4-2 (ESD), Niveau 4
En61000-4-3 (RS), Niveau 3
En61000-4 (EFT), Niveau 4
En61000-4-5 (Schommeling), Niveau 4
En61000-4-6 (Cs), Niveau 3
En61000-4-8, Niveau 5
Schok CEI 60068-2-27
Vrije Daling CEI 60068-2-32
Trilling CEI 60068-2-6
Garantie
Garantieperiode 3 jaar



 
 
Het opdracht geven van tot Informatie

Beschikbare Modellen Haveninterface
1000Base FX SFP 10/100/1000Base T (X) 100Base F (X) 100Base T (X)
MIB10-8E-2G 2 0 0 8

 

 

Facultatieve Toebehoren (kan afzonderlijk worden gekocht)

SFP-g-3155-j, de optische zendontvanger van 1Gbps SFP (T: 1310nm/R: 1550nm), enige wijze, enige vezel, 20km

SFP-g-5531-j, de optische zendontvanger van 1Gbps SFP (T: 1550nm/R: 1310nm), enige wijze, enige vezel, 20km

SFP-g-4-4955-j, de optische zendontvanger van 1Gbps SFP (T: 1490nm/R: 1550nm), enige wijze, enige vezel, 40km

SFP-g-4-5549-j, de optische zendontvanger van 1Gbps SFP (T: 1550nm/R: 1490nm), enige wijze, enige vezel, 40km

SFP-g-6-4955-j, de optische zendontvanger van 1Gbps SFP (T: 1490nm/R: 1550nm), enige wijze, enige vezel, 60km

SFP-g-6-5549-j, de optische zendontvanger van 1Gbps SFP (T: 1550nm/R: 1490nm), enige wijze, enige vezel, 60km

SFP-g-6-5549-j, de optische zendontvanger van 1Gbps SFP (T: 1550nm/R: 1490nm), enige wijze, enige vezel, 60km

Em-SFP-GE-a, 1.25Gbps-de zendontvanger van Kopersfp, 10/100/1000Mbps, SGMI-interface, 100m.

OM-SFP-g-D-31-j, de optische zendontvanger van 1.5Gbps SFP (1310nm), enige wijze, dubbele vezel, 20km

Dr.-30D12, DIN-Spoor voeding, 85-264VAC/120-370VDC@12VDC, -20 aan werkende temperatuur 60℃

Gs-36D12, Machtsadapter, 100-240VAC@12VDC, -20 aan werkende temperatuur 50℃

 

Pakketcontrolelijst
• Ethernetschakelaar
• (De gedrukte) gids van de hardwareinstallatie
• Garantiekaart
 
 

Contactgegevens
JIANGSU HENGSION ELECTRONIC S&T CO.,LTD

Contactpersoon: Sannie Chan

Tel.: +8613813582039

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

Andere Producten