Het Science park van #12-1 Hengsheng, No.8 Beitanghe-Road, Tianning-District, Changzhou, Jiangsu, China
Thuis Productenindustriële beheerde ethernet schakelaar

11Mpps industriële Beheerde Ethernet-Schakelaar 14 Megabithaven en 4 megabit FX & 4 Gigabit vezelhaven

11Mpps industriële Beheerde Ethernet-Schakelaar 14 Megabithaven en 4 megabit FX & 4 Gigabit vezelhaven

    • 11Mpps Industrial Managed Ethernet Switch 14 Megabit port and 4 megabit FX & 4 Gigabit fiber port
    • 11Mpps Industrial Managed Ethernet Switch 14 Megabit port and 4 megabit FX & 4 Gigabit fiber port
    • 11Mpps Industrial Managed Ethernet Switch 14 Megabit port and 4 megabit FX & 4 Gigabit fiber port
  • 11Mpps Industrial Managed Ethernet Switch 14 Megabit port and 4 megabit FX & 4 Gigabit fiber port

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: China
    Merknaam: Hengsion
    Certificering: CE, FCC, ROHS
    Modelnummer: MIB28-14E-4F-4G

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: Niet minder dan 50 reeksen voor één orde.
    Prijs: Negotiation
    Verpakking Details: Inpakkend in individuele die dozen, dan met buiten golfkartons worden geleverd.
    Levertijd: 3-15 werkdagen na vooruitbetaling (afhankelijk van de voorraad)
    Betalingscondities: T/T bij gezicht, LC, Western Union
    Levering vermogen: 3000 reeksen per maand
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving
    VLAN-aantal: 4 De haven van de Gigabitvezel: 1000Base-SFP FX-haven (LC)
    Pakket die snelheid door:sturen: 11Mpps VLAN-IDENTITEITSKAART: 1-4096
    dossieroverdracht: De output van het steunlogboek, de steun van het configuratiedossier en input Schokken: CEI 60068-2-27
    Hoog licht:

    manageable network switch

    ,

    managed network switch

    MIB28-14E-4F-4G

    Managed14*100Base van T (X) van +4*100Base FX+ de Industriële Ethernet Schakelaar van 4*1000Base SFP FX

     

    Inleiding:

     

    Protocol van de steun het overtollige Ring (terugwinningstijd <20ms), met volledig veiligheid en QoS-beleid, met volledig veiligheid en QoS-beleid; Afdeling van steunvlan, haven die, en haventarief het beperken de weerspiegelen; Het onweersafschaffing van de steunuitzending, datatransportbesturing, en gecentraliseerde beheer en configuratie door WEB, CLI, SNMP; Golf het metaalomhulsel van DIN ontmoet het spoor, IP40-beschermingsrang; Dubbele overtollige machtsinput; Leef de normen van Ce na, FCC en ROHS-.

     

    van ✔ 14* snelle Ethernet de havens van 100Base T (X) & van 4*100Base FX vezel optische ports+ 4 de vezel optische havens van Gigabit SFP

    ✔ De draadsnelheid die vermogen van alle havens door:sturen zorgt van het non-blocking bericht door:sturen ervoor.

    ✔ Automatische oversteekplaats mdi/mdi-x voor gebruiksklaar

    ✔ Protocol van de steun het overtollige Ring (terugwinning time≤20ms)

    ✔ Steun802.1x authentificatie, VLAN, en de afschaffing van het uitzendingsonweer.

    ✔ Lijnopsporing en de band van Port+ IP+MAC.

    ✔ Steunpoe macht het vormen, controle, het diagnostiseren en summiere statistieken.

    ✔ Havenverkeer controle en foutengebeurtenis het alarmeren

    ✔ De visuele interface van het steunweb, het beheer van steunsnmp.

    ✔ Steun volledig-geladen werkende temperatuurwaaier -40 aan 85℃.

    ✔ Geen ventilator, het lage ontwerp van de machtsconsumptie.

    ✔ Golf het metaalomhulsel van DIN ontmoet het spoor, IP40-beschermingsrang.

    ✔ Industrieel ontwerp vlak-4.

     

     

    Specificatie:

     

    Technologie
    Normen IEEE 802,3, 802.3u, 802.3x, 802.3ab, 802.3z; IEEE802.1Q, 802.1p, 802.1D, 802.1w, 802.1s, 802.1X, 802.1ab
    Protocollen RING, MSTP, IGMP SNOOPING, GMRP, VLAN, PVLAN, TELNET, HTTP, HTTPS, RMON, SNMPV1/V2/V3, LLDP, SNTP, DHCP-SERVER, SSH, SSL, ACL, FTP, ARP, QOS
    Interface
    De haven van megabitethernet 10/100 basis-T (X) auto-adaptieve RJ45
    De haven van de megabitvezel 100Base-FX haven (Sc standaard, facultatieve FC/ST)
    De haven van de Gigabitvezel 1000Base-SFP FX-haven (LC)
    Consolehaven RS232 in RJ45-schakelaar met consolekabel
    Machtshaven 5.08mm industriële terminal
    Omschakelingseigenschappen
    Verwerkingstype De opslag & door:sturen, de omschakeling van de draadsnelheid
    Omschakelingsbandbreedte 19.6Gbps
    Pakket die snelheid door:sturen 11Mpps
    MAC-Adres 8K
    Buffergeheugen 384KB
    Prioritaire Rij 4
    VLAN-aantal 4K
    VLAN-IDENTITEITSKAART 1-4096
    Multicast groepen 256
    Softwareeigenschappen
    VLAN 802.1Q, Vlan (4K), op haven-Gebaseerd VLAN, q-in-Q
    Onweersafschaffing Uitzending, multicast, en onbekende van het unicastonweer afschaffing
    Datatransportbesturing IEEE802.3X onderhandeling, AUTOfunctie die, tarief stap 64K beperken
    Multicast protocol IGMPv1/2/3 Snooping
    Havenbeheer Steunhaven die, havenisolatie, haventrunking weerspiegelen
    DHCP-Beheer Steundhcp Snooping, optie 82
    QoS (Quality of Service) 802.1p; Van de standaard steunhaven prioritaire markeringen, minstens 4 verschillende prioritaire rijen per haven
    Veiligheidseigenschappen MAC-adres het filtreren, het dynamische of statische MAC-adres leren, Lijnopsporing en de band van Port+ IP+MAC
    Luchtverkeersbeheer Havenverkeer controle en foutengebeurtenis het alarmeren
    Beheer SNMP V1/V2/V3, CLI, WEB
    Beheerstoegang Steunconsole, Telnet
    Systeemonderhoud RMON, PDP-Ontdekkingsprotocol (volgzaam CDP), AST
    Bestandsoverdracht De output van het steunlogboek, configuratiebestandsteun en input
    LEIDENE Indicator voor
    Macht, Apparaten lopende status, Ethernet-havenverbinding & lopende status
    Macht
    De Waaier van het inputvoltage 9-36VDC/overtollige input 9-36VAC
    Nutteloze Consumptie (Maximum) 0.88A@12VDC
    Volledig - ladingsconsumptie (Maximum) 2.40A@12VDC
    Verbinding 5.08mm industriële terminal
    Bescherming Overbelastings Huidige Bescherming; Overtolligheidsbescherming
    Mechanisch
    Omhulsel Versterkt golfmetaalomhulsel
    Beschermingsrang IP40
    Afmeting (L*W*H) 180.5*143*77mm
    Installatie DIN-Spoor
    Gewicht 1.35Kg
    Milieu
    Werkende Temperatuur -40℃~+85℃
    Opslagtemperatuur -45℃~+85℃
    Relatieve Vochtigheid 5~95%, niet-condesing
    De industriegoedkeuring
    EMI FCC Deel 15 de klasse A, van CISPR (EN55022)

     

     

    EMS

    En61000-4-2 (ESD), Niveau 4
    En61000-4-3 (RS), Niveau 3
    En61000-4 (EFT), Niveau 4
    En61000-4-5 (Schommeling), Niveau 4
    En61000-4-6 (Cs), Niveau 3
    En61000-4-8, Niveau 5
    Schok CEI 60068-2-27
    Vrije Daling CEI 60068-2-32
    Trilling CEI 60068-2-6
    Garantie
    Garantieperiode 3 jaar

     

    Productbeeld

    11Mpps industriële Beheerde Ethernet-Schakelaar 14 Megabithaven en 4 megabit FX & 4 Gigabit vezelhaven

    Het opdracht geven van tot Informatie:

     

    Beschikbare Modellen Haveninterface
    1000BASE FX SFP (LC) 100Base FX (SC/ST/FC) 10/100Base T (X)
    MIB28-14E-4F-4G 4 4 14

     

    Facultatieve Toebehoren (kan afzonderlijk worden gekocht)

    SFP-g-3155-j, de optische zendontvanger van 1Gbps SFP (T: 1310nm/R: 1550nm), enige wijze, enige vezel, 20km

    SFP-g-5531-j, de optische zendontvanger van 1Gbps SFP (T: 1550nm/R: 1310nm), enige wijze, enige vezel, 20km

    SFP-g-4-4955-j, de optische zendontvanger van 1Gbps SFP (T: 1490nm/R: 1550nm), enige wijze, enige vezel, 40km

    SFP-g-4-5549-j, de optische zendontvanger van 1Gbps SFP (T: 1550nm/R: 1490nm), enige wijze, enige vezel, 40km

    SFP-g-6-4955-j, de optische zendontvanger van 1Gbps SFP (T: 1490nm/R: 1550nm), enige wijze, enige vezel, 60km

    SFP-g-6-5549-j, de optische zendontvanger van 1Gbps SFP (T: 1550nm/R: 1490nm), enige wijze, enige vezel, 60km

    Em-SFP-GE-a, 1.25Gbps-de zendontvanger van Kopersfp, 10/100/1000Mbps, SGMI-interface, 100m.

    OM-SFP-g-D-31-j, de optische zendontvanger van 1.5Gbps SFP (1310nm), enige wijze, dubbele vezel, 20km

    Dr.-30D12, DIN-Spoor voeding, 85-264VAC/120-370VDC@12VDC, -20 aan werkende temperatuur 60℃

    Gs-36D12, Machtsadapter, 100-240VAC@12VDC, -20 aan werkende temperatuur 50℃

     

    Pakketcontrolelijst

    • Ethernetschakelaar

    • De eenheid van de machtsdraad

    • (De gedrukte) gids van de hardwareinstallatie

    • Garantiekaart

     

     

     

     

    Contactgegevens
    JIANGSU HENGSION ELECTRONIC S&T CO.,LTD

    Contactpersoon: Sannie Chan

    Tel.: +8613813582039

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

    Andere Producten