products
Ik ben online Chatten Nu
Contactpersoon : Sales
Telefoonnummer : 86-755-26611509
WhatsApp : +8615237149683
China Commerciële Ethernet-glasvezelschakelaar 4-poorts SFP Unmanaged Gigabit

Commerciële Ethernet-glasvezelschakelaar 4-poorts SFP Unmanaged Gigabit

Prijs: Negotiable MOQ: 1PCS
Productnaam 4-poorts gigabit onbeheerde netwerkswitch
Materiaal metaal
Gewicht 0,2 kg
Dimensie 27*123*85mm
Spanning DC5V 2A
China 5V1A 4 de Optische Schakelaar Unmanaged van de Havenvezel met SFP-Groeven 10/100/1000M

5V1A 4 de Optische Schakelaar Unmanaged van de Havenvezel met SFP-Groeven 10/100/1000M

Prijs: Negotiable MOQ: 1
Naam Vezel Optisch aan Ethernet-Schakelaar
Transmissietarief 10/100/1000M
Vezeltype SFP-groeven
Voorwaarde In voorraad
Voeding 5V1A
China Mini Size SMF/MMF 2 de Schakelaardesktop 20Km van Ethernet van de Havenvezel Optische Transimission

Mini Size SMF/MMF 2 de Schakelaardesktop 20Km van Ethernet van de Havenvezel Optische Transimission

Prijs: Negotiable MOQ: 1
Naam schakelaar van het vezel de optische netwerk
Tarief Gigabit Ethernet
Opgezet type Desktop
Kleur Zwart
RJ45-Havens 2pcs
China De dubbele Schakelaar van Ethernet van de Vezel Multimode 550m Vezel Optische met Vier RJ45-Havens

De dubbele Schakelaar van Ethernet van de Vezel Multimode 550m Vezel Optische met Vier RJ45-Havens

Prijs: Negotiable MOQ: 1
Naam Multimode Vezelschakelaar
Afstand 550M
Vezelschakelaar Sc
Kleur Zwart
Voeding 5V1A
China Ce Gigabit Ethernet Unmanaged 8 de Optische Schakelaar van de Havenvezel met Interne Voeding

Ce Gigabit Ethernet Unmanaged 8 de Optische Schakelaar van de Havenvezel met Interne Voeding

Prijs: Negotiable MOQ: 1
Naam optische ethernetschakelaar
Protocol CSMA/CD
Productenstatus Voorraad
Gewicht 1,5 kg (Brutogewicht)
Afmeting 294 x 180 x44mm
China Schakelaar 8 van Ethernet van de Unmanagedac100v Vezel Optische de Haven van de Haven1.25g SFP Vezel

Schakelaar 8 van Ethernet van de Unmanagedac100v Vezel Optische de Haven van de Haven1.25g SFP Vezel

Prijs: Negotiable MOQ: 1
Naam Ethernetschakelaar met Vezel Optische Haven
Havens 8PCS
Productenstatus Voorraad
Vezeltype SFP-groef
Inputvoltage AC100V~240V 50/60Hz
China 10/100/1000M Optical Ethernet Switch, de Schakelaar van de Havenethernet van AC220V 8 met RJ45-Haven

10/100/1000M Optical Ethernet Switch, de Schakelaar van de Havenethernet van AC220V 8 met RJ45-Haven

Prijs: Negotiable MOQ: 1
Naam 8 de schakelaar van havenethernet
Transmissietarief 10/100/1000M
RJ45-Havens 9pcs
Voorwaarde In voorraad
Inputvoltage AC100V~240V 50/60Hz
China De Schakelaar van Desktopethernet met 6RJ45-Havens, DC5V1A 8 Haven Optische Schakelaar

De Schakelaar van Desktopethernet met 6RJ45-Havens, DC5V1A 8 Haven Optische Schakelaar

Prijs: Negotiable MOQ: 1
Naam 8 de Optische Schakelaar van de havenvezel
Netwerksnelheid 10/100M
Opgezet type opgezette Desktop
Communicatie manier Volledige - duplex en Half - duplex
Voeding Externe Voeding
China Snel steunt 7 Havens 120KM de Schakelaarhub van Vezel Optische Ethernet Enige Dubbele Vezel

Snel steunt 7 Havens 120KM de Schakelaarhub van Vezel Optische Ethernet Enige Dubbele Vezel

Prijs: Negotiable MOQ: 1
Naam 7 de Schakelaar van de havens Optische Vezel
Vezeltype 1*9
Productkleur Grijs
Snelheid Snelle Ethernet
Vezelafstand Maximum 120KM
China 6Gbps Schakelaar van vezel de Optische Ethernet

6Gbps Schakelaar van vezel de Optische Ethernet

Prijs: Negotiable MOQ: 1
Naam 4 de Optische Schakelaar van de havenvezel
Transmissietarief 10/100/1000M
MAC-adres 8K
Garantie Één jaar
Voeding 5V1A
1 2 Next > Last Total 2 page